Menu
Your Cart

ELBİSE

BEJ ÇİÇEK DESENLİ PİLİSE ELBİSE BEJ ÇİÇEK DESENLİ PİLİSE ELBİSE
YENİ
Uzun  MAVİ BEYAZ Kolsuz Desenli Kumaş İçi Astarlı  Degaje Yaka  Etek Kısmı Plise  Kemer Detaylı  Dört Mevsimlik  Yandan FermuarlıHer mevsim farklı parçalar ile kombinlenebilecek çok amaçlı pilise elbise. Çok sade bir deseni olan elbise bu renkleri sevenlerin tercihi olamay aday. Etek kıs..
1,250.00TL
Ex Tax:1,250.00TL
BEYAZ  SİYAH PLİSE UZUN  ELBİSE UZUN KOLLU KEMERLİ BEYAZ  SİYAH PLİSE UZUN  ELBİSE UZUN KOLLU KEMERLİ
YENİ
BEYAZ SİYAH UZUN ELBİSE UZUN KOLLU BİSİKLET YAKA ARKADAN DÜĞMELİETEK KISIMLARI FIRFIR DETAYYUKARIDAN FIRFIR DETAYINA KADAR İNCE PLİSE KOLLAR DAHİL ASTARLIDÜZ KESİM ELBİSEKOLLARI TAŞ DETAY DÜĞMELİBELİ KENDİ KUMAŞINDAN KEMERLİŞİFON VE İÇ ASTARI PAMUKLU BOL K..
1,345.00TL
Ex Tax:1,345.00TL
BEYAZ BRODE ASKILI KARE YAKA ELBİSE BEYAZ BRODE ASKILI KARE YAKA ELBİSE
YENİ
Beyaz Renk Elbise  %100 Pamuk Uzun Boy  Kare Yaka Askılı  Fermuarlı Etek Kısmı Brode Beyaz yazın en sevilen renklerinden bir tanesi. Etek kısımları brode olan elbise hem yazlık mekanlrda hem de şehirde sıcak yaz günlerinde rahatlıkla tercih  edilebilecek bir elbise. Etek kısmının brode olm..
1,675.00TL
Ex Tax:1,675.00TL
BEYAZ SİYAH PİLİSE ELBİSE BEYAZ SİYAH PİLİSE ELBİSE
YENİ
Uzun  Siyah Beyaz Kolsuz Desenli Kumaş İçi Astarlı  Degaje Yaka  Etek Kısmı Plise  Kemer Detaylı  Dört Mevsimlik  Yandan FermuarlıHer mevsim farklı parçalar ile kombinlenebilecek çok amaçlı pilise elbise. Çok sade bir deseni olan elbise bu renkleri sevenlerin tercihi olamay aday. Etek k..
1,250.00TL
Ex Tax:1,250.00TL
BEYAZ SİYAH PİLİSE ELBİSE BEYAZ SİYAH PİLİSE ELBİSE
YENİ
Uzun  Su Yeşili  Kolsuz Desenli Kumaş İçi Astarlı  Degaje Yaka  Etek Kısmı Plise  Kemer Detaylı  Dört Mevsimlik  Yandan FermuarlıHer mevsim farklı parçalar ile kombinlenebilecek çok amaçlı pilise elbise. Çok sade bir deseni olan elbise bu renkleri sevenlerin tercihi olamay aday. Etek kı..
1,250.00TL
Ex Tax:1,250.00TL
BORDO RENK ÇİÇEK DESENLİ PİLİSE ELBİSE BORDO RENK ÇİÇEK DESENLİ PİLİSE ELBİSE
YENİ
Uzun  Pudra Pembe Tonlarda Kolsuz Desenli Kumaş İçi Astarlı  Degaje Yaka  Etek Kısmı Plise  Kemer Detaylı  Dört Mevsimlik  Yandan FermuarlıHer mevsim farklı parçalarla kombinlenebilecek çok amaçlı şık pilise elbise. Sade bir deseni olması gözü yormuyor. Etek kısmı çok ince bir pilise ol..
1,250.00TL
Ex Tax:1,250.00TL
DESENLİ RENKLİ UZUN FARKLI OMUZ DETAYLI ELBİSE DESENLİ RENKLİ UZUN FARKLI OMUZ DETAYLI ELBİSE
YENİ
Desenli Renkli Elbise Tek Omzu Düğmeli Girik Yaka Detaylı Tek Omzu Vatka Detaylı Yandan Fermuarlı Uzun %100 Polaymid İç Kısmı Fuşya Renk Astarlı Düz Kesim Desenleri ve renklerin birbiri ile ahenk içinde olan elbise hem şık olmayı seven hem de elbise giymeyi seven hanımların tercihi olmaya..
2,350.00TL
Ex Tax:2,350.00TL
EFLATUN UÇUŞ UÇUŞ DANTEL DETAYLI ELBİSE EFLATUN UÇUŞ UÇUŞ DANTEL DETAYLI ELBİSE
YENİ
Eflatun Renk Elbise  %100 Polyester  Yaka Kısmı Bağcık Detaylı Yaka Yuvarlak Kesim Uzun Boy Kolsuz  Düz Kesim  Ekru Dantel Detaylı  Bol KesimYazın üstüme oturan parçalar sevmiyorum ama şık ta olmak istiyorum diyorsanız eğer işte bu eflatun uçuş uçuş elbise tam size göre. Kesimi düz ve bo..
1,345.00TL
Ex Tax:1,345.00TL
ELBİSE SATEN ELBİSE SATEN
YENİ
Canlı rengi, fırfır detayları, boyun aksesuarı ve belden kemeri ile hem klasik hem de romantik havası olan uzun elbise her sezon kullanmak için ideal.FUŞYA RENGİ UZUN KOLLU  SATEN KUMAŞ UZUN  ASİMETRİK KESİMLİ FIRFIR DETAYLI BOYNU FULARLI BELDEN KUŞAK NORMAL KESİMNumune Beden:S..
1,250.00TL
Ex Tax:1,250.00TL
ELBİSE SATEN ELBİSE SATEN
YENİ
Kayık yaka, bel bölgesi drape, yandan fırfır detayı olan, elegan bir yırtmaca sahip olan siyah elbise her mevsim için ideal. Bütün bu detayları ile klasik bir elbiseden daha çok tarz sahibi görünmenizi sağlar. SİYAH RENK UZUN KOLLU SATEN KUMAŞ KAYIK YAKA YIRTMAÇ DETAYLI FIRFIR DETAYLI DÜZ KES..
990.00TL
Ex Tax:990.00TL
KAHVE BEJ VE PEMBE RENKLİ ÇİÇEKLİ VE GEOMETRİK DESENLİ  ELBİSE UZUN KOLLU KEMERLİ KAHVE BEJ VE PEMBE RENKLİ ÇİÇEKLİ VE GEOMETRİK DESENLİ  ELBİSE UZUN KOLLU KEMERLİ
YENİ -26 %
KAHVE BEJ VE PEMBE RENKLİUZUN KOLLU BİSİKLET YAKA ARKADAN FERMUARLIKOLLAR DAHİL ASTARLIDÜZ KESİM ELBİSEKOLLARI TAŞ DETAY DÜĞMELİBELİ KENDİ KUMAŞINDAN KEMERLİŞİFON VE İÇ ASTARI PAMUKLU BOL KESİMLİDİR ..
925.00TL 1,250.00TL
Ex Tax:925.00TL
KAHVE GEOMETRİK DESENLİ PİLİSE ELBİSE KAHVE GEOMETRİK DESENLİ PİLİSE ELBİSE
YENİ -16 %
Uzun  KAHVE BEYAZ Kolsuz Desenli Kumaş İçi Astarlı  Degaje Yaka  Etek Kısmı Plise  Kemer Detaylı  Dört Mevsimlik  Yandan FermuarlıHer mevsim farklı parçalar ile kombinlenebilecek çok amaçlı pilise elbise. Çok sade bir deseni olan elbise bu renkleri sevenlerin tercihi olamay aday. Etek kı..
1,050.00TL 1,250.00TL
Ex Tax:1,050.00TL
Showing 1 to 12 of 40 (4 Pages)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.